У готелі BUDAKI ми раді запропонувати різноманітні види активності, для Вашого відпочинку.


Морські прогулянки

Незабутні морські прогулянки на великому рятувальному катамарані подарують незабутні враження для вас і всієї вашої сім'ї.


Пікнік і відпочинок на безлюдному пляжі

Хочете відпочити без сторонніх людей? Ми організуємо вам незабутній пікнік вдалині від готелів та громадських пляжів.


Риболовля та купання в відкритому чистому морі

Унікальна можливість насолодитися величністю моря, відчуйте задоволення від єдності з природою. Тільки ви та кристально-чиста вода Чорного моря.


Каякінг

Щоранку рятувальники нашого пляжу готують для Вас морські одномісні каяки, ви прослухаєте інструктаж безпеки і зможете випробувати удачу в пошуку зграй диких дельфінів.


Міжнародні курси дайвінгу з наступною сертифікацією

Для тих хто звик відпочивати з користю та дізнаватися щось нове, тільки в нашому готелі, є виняткова можливість навчитися дайвінгу і отримати багато нових вражень!

Зануриться на історичні об'єкти, зібрати особисто найсвіжіші морепродукти, покататися на підводних скутерах і побувати на рідко доступних дайвсайдах чорного моря.

Що ще цікавого:


Відпочиваючи в готелі Budaki, ви можете не тільки милуватися морськими пейзажами і безлюдними пляжами, тінистими алеями, а й відвідати найближчі пам'ятки:


Білгород-Дністровська фортеця в Одеській області

Історико-архітектурний пам'ятник XIII-XV століття, що омивається водами Дністровського лиману. Потужні оборонні стіни і башти, практично повністю збереглися до наших днів, вказують нам на те, якою значною і неприступною була ця споруда. Скільки ж історичних подій і середньовічних таємниць пам'ятають ці стародавні стіни!


Центр культури та вина SHABO

Це єдиний в Україні туристичний комплекс, розташований безпосередньо на території діючого виноробного підприємства й об’єднує в собі сучасне високотехнологічне виробництво та унікальні культурні й історичні об’єкти.

Cтаровинні винні підвали, дегустаційний зал, експозиції сучасного скульптурного та архітектурного мистецтва, а також унікальний Музей вина і виноробства.